Bitcoin doskonale nadaje się do zielonej infrastruktury na Słowacji

Bitcoin jest idealnym rozwiązaniem dla zielonej infrastruktury Słowacji, ponieważ cyfryzacja pieniędzy i blokady łańcucha dostaw dają ludziom i przedsiębiorstwom możliwość drastycznego obniżenia kosztów.

Bratysława, stolica Słowacji, przechodzi krytyczną zmianę swojego środowiska budowlanego ze względu na ogromny proces rozwoju od połowy lat 2000. Ta seria procesów budowlanych, transformacyjnych i modernizacyjnych radykalnie przekształciła centralną lokalizację przemysłową miasta w zupełnie nową dzielnicę biznesowo-administracyjną.

Zielona infrastruktura

U podstaw takiej transformacji leży zielona infrastruktura. Na stan zielonej infrastruktury na Słowacji wpływa wiele kwestii, jednak wydaje się, że Słowacja może być na dobrej drodze w przyszłości.Bitcoin Rush doskonale wpisuje się w zieloną infrastrukturę na Słowacji, ponieważ cyfryzacja pieniądza i blokadyzacja dają ludziom i przedsiębiorstwom możliwość drastycznego obniżenia kosztów.

Kluczowym elementem fizycznej sieci Bitcoin w ramach rozwoju zielonej infrastruktury na Słowacji są bankomaty kryptograficzne. Na koniec sierpnia na Słowacji działały 44 kryptomaty. Obecnie w kraju jest już 49! Słowacja jest na dobrej drodze do pozyskania kolejnych takich maszyn, ponieważ wielu producentów i operatorów bankomatów kryptomatowych widzi w tym kraju duży potencjał dla swojej działalności.

Jeden z lokalnych producentów bankomatów kryptomatowych, firma KELTA, po zanurzeniu palca w wodzie i zainstalowaniu pierwszego własnego automatu Bitcoin 17 sierpnia, zamierza rozszerzyć swoją działalność. Według źródła wewnątrz KELTY, zamierza ona zainstalować kilka kolejnych bankomatów kryptograficznych na Słowacji i dostrzega możliwości rozszerzenia działalności za granicą.

Bratysława jest pasjonatem Bitcoina

Lokalna społeczność Bitcoinów wygląda bardzo żywo, a to sprzyja interesom ludzi i firm w kryptokursach. Robią niesamowite rzeczy. Na przykład, jeden z działaczy Bitcoin w Słowacji ujawnia w tweetstorm, że zamierza wynająć co najmniej jeden JCD Citylight w centrum Bratysławy, na 21 dni za 210 EUR, tylko do rozprzestrzeniania promocji Bitcoin do ludzi w centrum stolicy.

Bankomaty Bitcoinów rosną na całym świecie. Obecnie jest tam 10.211 automatów, a miejsce to staje się gorącym punktem konkurencyjnym. Właściwie, bankomaty kryptograficzne są bramą od waluty stałej do kryptograficznej i vice versa. Istnieje 558 firm produkujących takie maszyny, a Lamassu jest jednym z najstarszych producentów bankomatów kryptograficznych i trzecim co do wielkości na świecie.

Istnieje Lamassu, który dostarczył już dwa kryptomaty do Bratysławy. Jak wspomniano powyżej, słowacka społeczność Bitcoinów jest bardzo zainteresowana walutami kryptograficznymi i jest kluczowym czynnikiem dla przyjęcia bankomatów kryptograficznych. Jak pokazuje przykład Lamassu, bycie ewangelistą Bitcoinów to także wspaniała ścieżka kariery. 11 września Lamassu potwierdził, że firma przyjęła Lucasa Betschart’a, ponieważ „niewiele osób ma uczciwość i poświęcenie dla sprawy, którą zajmuje się Lucas, a jego doświadczenie w promowaniu i nawigacji Bitcoin’a w Szwajcarii przyniesie nam ogromne korzyści“.

Od Euro do Bitcoinu

Na świecie istnieje tylko 42 globalnych operatorów bankomatów kryptograficznych. Tak więc nisza dla bycia operatorem ma więcej możliwości rozwoju niż strona producentów, która wydaje się być przepełniona. Rozwój takiej infrastruktury kryptograficznej stanowi kręgosłup transformacji rozwijającego się sektora DeFi, gdy osiągnie on punkt skupienia, w którym spotykają się interesy internetowe i waluty kryptograficzne. Płacenie faktury w Bitcoin, wypłacanie euro i Bitcoinów w jednym punkcie jest kluczem do dalszego przyjmowania walut kryptograficznych. Warto wspomnieć, że bankomaty kryptograficzne stają się integralną częścią krajobrazu biznesowego światowych stolic, co tylko podkreśla, że ludzkość spieszy się do nowego świata finansów.

Słowenia, Cypr, Malta i Słowacja stały się członkami Europejskiej Unii Walutowej w latach 2007-2009. Ich historia walutowa była bardzo trudna. W związku z tym unia walutowa zwiększyła handel.

Czasy się zmieniają, podobnie jak ludzie i ich nawyki finansowe. Widzimy świt epoki Bitcoinów. Bitcoin pozwala na pełną ekologię biznesu, ponieważ kryptojańskie waluty w swojej wewnętrznej naturze mają wszystkie funkcje pozwalające ich posiadaczom na uzyskanie wszystkich usług finansowych za dwa kliknięcia, odkładając na bok prawie wszystkie uciążliwe formalności. Każdy nowoczesny krypto bankomat jak w przypadku KELTA pokazuje obejmuje „drzwi“ do innowacyjnego ekosystemu, gdzie korzystanie z usług finansowych dostaje krypto haute tryb.

Kryptomat staje się ostatecznym rozwiązaniem dla usług finansowych, a bratysławska społeczność Bitcoin jest absolutnie prawo w swoim entuzjazmie. Niedawno zainstalowany krypto bankomat KELTA akceptuje „każdą kartę płatniczą“ i bije opcje najbardziej klasycznych bankomatów.

W miarę jak łańcuch blokowy staje się coraz bardziej popularny, ta papierkowa praca staje się zbędna. Na świecie istnieje około trzech milionów klasycznych bankomatów. Rozwój kryptomatów powoduje, że zastąpią one klasyczne „bankomaty maszynowe“, a Słowacja pokazuje nam, że trend ten przybiera nowy obrót.